Demisaş'a "Büyük Ölçekli Kuruluş" ÖdülüDemisaş'a 2019 Yılı "Metal Sanayi Sektörü - Büyük Ölçekli Kuruluş" Ödülü - Kocaeli Sanayi Odası tarafından bu yıl ‘’Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni’’nin 12’ncisi düzenlendi. Yapılan değerlendirmede firmalar; verimlilik, istihdam, yenilikçilik, markalaşma, finansal sonuçlar, çalışanların geliştirilmesi/bilinçlendirilmesi ve topluma katkı gibi konularda 360 derecede değerlendirmeye alındı. Değerlendirme neticesinde 24 şirkete KOBİ, Büyük Ölçekli ve Orta Ölçekli İşletme dallarında ödül verildi.

DEMİSAŞ, Kocaeli Sanayi Odası tarafından ‘’Metal Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş’’ ödülüne layık görüldü. 06 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşen ödül töreninde  ‘’Metal Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş’’ ödülünü Kocaeli Sanayi Odası Meclis Başkanı Sayın Hasan Tahsin TUĞRUL şirketimiz adına Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hayrettin ÇAYCI’ya takdim etti.

DEMİSAŞ olarak; 40 yılı aşkın süredir müşterilerimiz ile yüksek kalite standartları içeren uzun süreli ilişkiler kurarak Güvenirlik ilkesini, müşterilerimizin özgün gereksinimlerine uygun çözümler üretecek esnekliği yapımıza alarak Dinamikliği ve sektörün  taleplerini önceden öngörüp trendlerin ötesinde çözümler sunarak Yenilikçilik ilkesini yaşatmak için maksimum gayreti gösterdiğimiz bu yolda, bizleri çeşitli ödüller ile gururlandıran döküm ve metal sektörünün tüm kuruluşlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.