Demisaş " TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi" Almaya Hak KazandıAralık 2019'dan bu yana Çin'de başlayıp, tüm dünyayı etkisi altına alan ve Mart 2020 itibariyle ülkemizde de baş göstermiş olan ‘’Covid-19 Yeni Tip Koronavirüs’’ ile mücadelemiz hız kesmeden devam ediyor. Ülkemizde ilk vakanın görüldüğü tarihten bugüne kadar DEMİSAŞ olarak, bütün bilimsel literatür bilgileri çerçevesinde, gerek Sağlık Bakanlığının gerekse diğer kurumların belirlemiş olduğu gereklilikleri sağlayarak çalışanlarımızın ve sosyal çevremizin bu sağlık probleminden etkilenmemesi için maksimum özveri ile çalışıyoruz.

DEMİSAŞ tüm bu çalışmalarını güçlü bir temele dayandırmak adına, ülkemizin birçok alanda standartlarını tescil eden resmi kurumu olan TSE nezdinde de girişimlerde bulunarak, Temmuz 2020’de TSE tarafından işyerimizde gerçekleştirilen "Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Denetimini" başarıyla tamamlayarak ''Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi'' almaya hak kazanmıştır. Bu belge ile bu konuda yapmış olduğumuz çalışmalar bir kere de TSE tarafından teyit edilmiş bulunmaktadır.

Demisaş, bu güne kadar her türlü çalışmasında ulusal ve uluslararası standartlara önem veren çalışmalarını bundan sonra da tüm hızıyla sürdürmeye devam edecektir.