İletişim:    Telefon: +90 262 677 46 00      Email: info@demisas.com.tr
1012019

ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST 2018

40 senelik köklü geçmişiyle Türk döküm endüstrisinin yanı sıra bugün Avrupa döküm pazarının da en önemli oyuncularından biri haline gelen Demisaş, ANKIROS ve ANNOFER ile eş zamanlı olarak düzenlenen TURKCAST 2018’te 3 gün boyunca hem mevcut müşterileri, hem de potansiyel müşterileri ile bir araya gelme fırsatı yakaladı.

Türkiye’de son dönemde yaşanan olumsuzluklara rağmen  yurtiçi ve yurtdışı firmaların yüksek katılım ve ilgisi ile firma temsilcilerini standımızda ağırlama ve teknik/ticari konularda görüşme imkanı bulduk.  Satış, Satınalma ve İş Geliştirme bölümleri sürekli fuarda bulunarak ziyaretçilere standımızda ev sahipliği yapmıştır.

Fuarın en önemli özelliklerinden biriside Çalışanlarımızın fuara katılan döküm, kumlama, kalıplama kontrol ve test cihazları vb. konularda ilgili tedarikçilerimizle ve onların firma yetkilileri ile görüşmeler yapma imkanı bulmuş olmasıdır.

DEMİSAŞ, yapılan iyileştirmeleri paylaşmak ve değerlendirilmesini sağlamak amacıyla TÜDÖKSAD Çevre Yarışmasına katılmış. Yarışmaya katılan tesislere yapılan saha ziyaretleri sonrasında puanlama yapılmış. DEMİSAŞ, en iyi puana sahip olarak BİRİNCİLİK ödülüne layık görülmüştür ve ödül, 10. Uluslararası Döküm Kongresi açılış gününde tüm katılımcılar huzurunda DEMİSAŞ'a takdim edilmiştir.