İletişim:    Telefon: +90 262 677 46 00      Email: info@demisas.com.tr
24102017

Geleneksel Demisaş Piknikleri

Her yıl geleneksel olarak Demisaş ve Birleşik Metal-İş Sendikası işbirliği ile çalışanlara yönelik olarak düzenlenen İznik Pikniği 23 Temmuz 2017, 30 Temmuz 2017 ve 6 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleşti. Şirketimizin tüm çalışanları ve aileleri bu 3 hafta boyunca hem doyasıya eğlendi, hem de birbirleriyle kaynaştı.  Piknik boyunca sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, dondurma ikramı, çocuklar için oyun parkı ve yine çocuklar için şekilli balon ve top dağıtımı gerçekleşti. Çeşitli karakterlerdeki maskotlar hem çocuklarımıza, hem de ailelerine unutulmayacak neşeli anlar yaşattı.

Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak; geçirmiş olduğu elim kaza sonucu eşi ve kızıyla birlikte hayatını kaybeden Abdullah TUFAN’ın ve ailesinin ruhuna ithafen 30 Temmuz 2017 tarihide gerçekleştirilen piknikte Mevlüd-i Şerif okundu. Çalışanımız ve beraberinde hayatını kaybeden ailesi rahmet ve hüzünle anıldı.

Üç hafta süresince gerçekleşen Geleneksel İznik Pikniği süresince çalışanlarımız Demisaş ailesinin birer ferdi olarak iç içe, neşe dolu saatler yaşadı.